toode(t) - 0,00

Meist

 

Varien office pic

 

Sotsiaalne ettevõte loodi veebruaris 2008, eesmärgiga koostöös tööandjatega ning avaliku sektoriga kaasa aidata liikumiskultuuri loomisele ja arendamisele, muutes liikumise teadvustamise lihtsaks, motiveerivaks ja arusaadavaks. MTÜ Spordiklubi Liikumine eesmärgiks on edendada tööandjatega, avaliku ja kolmanda sektoriga koostöös Eesti elanike tervisekäitumist. Koostöös ettevõtete, avaliku sektori ja eraisikutest partneritega panustame oma oskusi ja rahalisi vahendeid muutuste loomiseks tervisekäitumise valdkonnas. Püüame mõjutada tervislike eluväärtuste kujunemist ühiskonnas ning oma positiivse eeskujuga olemasolevaid ja järeltulevaid sugupõlvi. Õppida ise ja õpetada teistele tervislikku liikumist.

 

Miks me seda teeme?

Vahva on ennast vahel liigutada, seda on kogenud ilmselt igaüks. Tihti jääb puudu motivatsioonist, et seda piisavalt sageli teha. Omal nahal oleme selgeks saanud, et kõige paremini aitab motivatsiooni hoida sõpradega koos sportimine. Kui spordilembeseid tutvusringkonnas vähe, aitab ka mõne uue spordividina või varustuse soetamine treeningu huvitavamaks muuta.

 

Kui palju on vaja?

Selleks, et olla rõõmus, energiline ja püsida heas vormis piisab, kui kõnnid päeva jooksul mõõdukas tempos umbes 10000 sammu. See on vajalik, et ergutada organismi, hoida immuunsüsteem tugevana ja vaim värskena. Hea füüsilise vormi hoidmiseks on päevas soovitatav käia 13000 kuni 15000 sammu.

 

Kuidas me seda teeme?

Käi Jala! pole lihtsalt võistlus. See on su treening- ja suhtluskeskkond. See on väike harjutus meie ühiskonna liikumisharjumuste muutmiseks.

Harjutus, mis muudab tervisliku eluviisi harjumuseks! Registreeruja saab omale ligipääsu keskkonnale ja tasuta sammulugeja. Käi Jala! Tervisekõnnil osalemiseks saad ennast registreerida siit.

 

Kus me seda teeme?

Käi Jala! üritusega liitudes ei saa takistuseks ka riigipiirid ega kellaaeg. Mitmekeelne koduleht võimaldab liita tuttavaid välismaalt tõlkimata neile ürituse sisu. Sammulugejat võid kanda kõikjal, treeningpäevikule ligipääsemiseks vajad vaid interneti. Ei komandeering ega puhkusereis ei pea saama taksituseks Käi Jala! Tervisekõnnil koos sõpradega osalemisel.