toode(t) - 0,00

Vererõhumõõtjad

Omron verehõumõõtja on vererõhu mõõtmise valdkonna pioneer, kes töötab pidevalt välja ja rakendab kõige kaasaegsemaid ja innovaatilisemaid tehnoloogiaid. Märksõnadeks, millega esmajärjekorras arvestatakse on maksimaalne täpsus, kasutusmugavus ja saadud andmete kasulikkus patsiendile. Omron jälgib, et erinevate vererõhumõõtja mudelite juures oleks kasutatud järjepidevaid disaini- ja menüülahendusi, et kasutajal oleks aparaatide uuendamine lihtne ja mugav.

Omroni tootevalikut võib jagada - vereõhumõõtja randmelt või õlavarrelt.

Randmelt mõõtmiseks mõeldud vererõhumõõtja on väiksem ja sobib suurepäraselt inimestele, kes peavad vererõhku mõõtma tihti – seda ka kodunt eemal. Randmelt mõõtev vererõhumõõtja mahub käekotti ning on silmapaistva stiilse ja kaasaegse disainiga.

Õlavarrelt mõõtmiseks mõeldud vererõhumõõtja on mugavama suurusega ning tänu sellele ka suurema displeiga, mis teeb mõõtmistulemuste lugemise eriti mugavaks. Õlavarrelt mõõtmiseks mõeldud vererõhumõõtja igapäevast kontrolli vajavad kliendi eelistatud valik.

 

Järjesta:
M2
56,00 €
56,00 €
79,00 €
89,00 €
96,00 € / 108,00 €
63,60 € / 70,10 €
86,00 €
M2

Sarnaselt kõigili Omroni täisautomaatsetele õlavarre vererõhuaparaatidele on OMRON M2 varustatud Intellisense tehnoloogiaga, et võimaldada kiire, mugav ja täpne vererõhu mõõtmine. OMRON M2 komplektis on standardima kaasas 22-32 cm mansett. Saadaval on lisavarustusena ka lai mansett (22-42 cm).

Mis on komplektis:

 • Õlavarre vererõhuaparaat M2
 • Keskmise suureusega mansett
 • Patareide komplekt (4xAAA)
 • Aparaadi hoiulaegas (riidest)
 • Kasutusjuhend

Värv:
56,00 €

Omron M2

M2 on lihtne ja nutikas soodsama hinnaklassi vererõhumõõtja Omroni tootevalikus.

Värv:
56,00 €

Omron M3Comfort

OMRON M3 pakub täpsust ja usaldusväärsust, mis on iseloomulik kõigilie OMRONi toodetele. Lisaks sellele on OMRON M3 vererõhuaparaadil mitmeid funktsioone, mis annavad sulle kindlust tulemuste kvaliteedis ja stabiilsuses.

OMRON M3 vererõhuaparaadi standardkomplektis on suure ulatusega Easy Cuff mansett (22-42 cm), mis tähendab, et see sobib enamike täiskasvanute õlavarrele.

OMRON M3 mõõtmistulemusi on lihtne mõista. M3 annab LED tuledega märku, kui vererõhk on kõrgem soovituslikust ülempiirist.

LED manseti paigaldamsise tuli annab märku, et masnett on korrektselt paigaldatud su õlavarrele: mitte liiga lõdvalt ja mitte liiga tihedalt.

Mis on komplektis:

 • Õlavarre vererõhuaparaat M3
 • Suure ulatusega Easy Cuff (22-42cm) mansett
 • Patareide komplekt (4xAA)
 • Aparaadi hoiukott
 • Kasutusjuhend

Värv:
79,00 €

Omron M6 Comfort

Sellel õlavarre aparaadiga on vererõhu mõõtmine kiire, täpne ja lihtne. Aparaat salvestab mällu kuni 100 mõõtmistulemust ühe kasutaja kohta ja arvutab kolme viimase, kuni 10 minuti jooksul tehtud mõõtmise põhjal keskmise väärtuse. Iga mõõtmistulemus salvestatakse koos kuupäeva ja kellaajaga. Regulaarne kodus mõõtmine ja tulemuste edastamine arstile võimaldab palju täpsemalt ennetada terviseohte või määrata ravi.

Seadmel on unikaalne ComfortCuff® mansett veelgi mugavamaks ja valutuks mõõtmiseks. Intellisense® tehnoloogia tagab, et õige manseti surve tuvastatakse automaatselt. Kuna usaldusväärse mõõtetulemuse saamist võivad häirida ebaregulaarsed südamelöögid on Omron rakendanud antud mudelis unikaalset ebaregulaarsete südamelöökide tuvastust. Samuti tuvastab aparaat kui mõõtmise ajal keha liigutamine võib mõõtmistulemust mõjutada.

Manseti vale paigaldamine õlavarrele on üks sagedasemaid põhjuseid, miks vererõhu mõõtmisel saadakse ebaõige tulemus. Omron M6 näitab ekraanil sümboliga, kas mansett on õigesti paigaldatud.

Kõik Omroni vererõhuaparaadid annavad õigeid mõõtmisvõtteid kasutades korrektse mõõtmistulemuse. Selleks, et kasutajaid veelgi aparaadi korrasoleku osas rahustada, on antud aparaadis rakendatud kahekordset kontrollsüsteemi (Duel Check System).

2 kasutaja mälu.

Mis on komplektis:

 • Õlavarre vererõhuaparaat M6 Comfort
 • Comfort mansett
 • Patareide komplekt (4xAA)
 • Aparaadi hoiukott
 • Kasutusjuhend

Värv:
89,00 €

Omron MIT Elite

Sellel täisautomaatsel õlavarre aparaadil on peale Omroni poolt pakutavale ainulaadselt laialdasele funktsionaalsusele veel uudne ja stiilne mitmeid auhindu pälvinud disain. Aparaat pakub väga head ülevaatlikust suurel LCD ekraanil ja kasutajasõbralikku menüüd.

Aparaadil on suur mälumaht ning viimase 10 minuti jooksul tehtud 3 mõõtmise keskmise tulemuse arvutamise funktsioon. MIT Elite seeria vererõhuaparaadid tunnevad ära, kui ebaregulaarne südametöö või keha liigutamine mõjutab mõõtmiskvaliteeti. Kui häire võis mõõtmistulemust mõjutada kuni 20% ulatuses, kuvatakse ekraanile tulemus koos vastava sümboliga. Kui mõõtmistulemus võis olla mõjutatud rohkem kui 20% tulemust ekraanile ei kuvata ning aparaat annab märku, et tuleks teostada uus mõõtmine. Nii võib olla kindel, et saadud tulemused on alati usaldusväärsed.

Värv:
96,00 € / 108,00 €

Omron R3

See täisautomaatne vererõhuaparaat võimaldab vererõhu kiiret mõõtmist. Kompaktne ja lihtsalt kasutatav randmeaparaat on ideaalne inimestele, kes mõõdavad oma vererõhku sageli ning soovivad aparaati endaga kaasas kanda. Väike vormitud randmemansett on väga mugav ja seda on lihtne paigaldada.

 

Kuna usaldusväärse mõõtetulemuse saamist võivad häirida ebaregulaarsed südamelöögid on Omron rakendanud antud mudeli juures ebaregulaarsete südamelöökide tuvastust. Aparaat annab teada ebaregulaarsete südamelöökide olemasolust, et saaks vajadusel mõõtmist korrata.

 

Aparaat salvestab mällu kuni 60 mõõtmist koos kuupäeva ja ajaga ning kuvab 10 minuti jooksul tehtud kolme viimase mõõtmise põhjal keskmise tulemuse.

Värv:
63,60 € / 70,10 €

Omron R6

Mõõda vererõhku stiilselt. See kaasaskantav vererõhuaparaat on väga diskreetne - üliõhuke korpus ja helitu töö muudavad RS6-e kaasaaskandmise ja kasutamise mugavaks igal pool. Vaatamata oma väikestele mõõtmetele sisaldab aparaat endiselt suurt hulka OMRONi edumeelseid omadusi, sealhulgas ebaregulaarse südamerütmi tuvastus, mõõtmist häiriva keha liikumise tuvastus ja õige mõõtmispositsiooni leidmine (APS).

Mis on komplektis:

Randmeaparaat RS6
Patareide komplekt
Aparaadi hoiulaegas
Kasutusjuhend

R6 on täisautomaatne randmele kinnitatava mansetiga vererõhumõõtja. Aparaat kasutab Intellisense tehnoloogiat. Mõõtmine toimub manseti täispumpamise ajal, mõõtmine on kiire ning alustamiseks piisab vaid ühest nupulevajutusest.

Peamine põhjus, miks saadakse vererõhu mõõtmisel valesid tulemusi on valed mõõtmisvõtted. Randmeaparaati tuleb mõõtmise ajal hoida südame kõrgusel kogu mõõtmise kestel. Tänu unikaalsele positsioonikontrolli süsteemile võimaldab see mudel vältida küsitava väärtusega tulemuste saamise - seade juhendab kasutajat, kuidas õigesti vererõhku mõõta. Aparaadis olevalt andurilt saadud info põhjal alustab aparaat mõõtmist alles siis, kui mansett asub südamega samal kõrgusel.

Kuna usaldusväärse mõõtetulemuse saamist võivad häirida ebaregulaarsed südamelöögid on Omron rakendanud antud mudelis unikaalset ebaregulaarsete südamelöökide tuvastust. Aparaat annab teada ebaregulaarsete südamelöökide olemasolust, et saaks vajaduse korral mõõtmist korrata.

Värv:
86,00 €