toode(t) - 0,00

Kaal Omron

Vaja on mõõta kehakaalu? Omron on välja töötanud keha rasvasisalduse ja koostise monitooringuseadmed, mis loomulikult annavad teada ka inimese kaalu. Igapäevaelus olemegi harjunud neid kaal. Need keha rasvasisalduse monitooringuseadmed,  mis suudavad täpselt ja valutult mõõta keha koostist- ja rasvasisaldust. Keha rasvasisalduse monitoride kasutamine aitab saavutada enamat, kui pelgalt teada saada, kui palju on mingil hetkel kaalust alla võetud. Rasva põletamine ja kaalust alla võtmine pole päriselt üks ja seesama. Keha rasvasisalduse jälgimine dieedi või fitnessi kuuri ajal võimaldab teada saada  püsivalt vähenenud kehakaalu. Omron soovitab kasutada kehakoostise monitore lähtudes arsti või professionaalse treeneri juhistest.

 

Järjesta:
70,20 €
132,00 € / 138,80 €
75,00 € / 85,00 €
22,80 €
Omron BF306

Keha rasvasisalduse mõõtmine ei pea olema tüütu. Seda mudelit on testitud ja heaks kiidetud mitmete Euroopa spetsialistide poolt läbi viidud uuringutes. Seade on täpne ja tunnustatud kodus, meditsiinis ja treeningsaali kasutamiseks. Mõõta on lihtne: sisesta oma andmed, seisa sirgelt, jalad õlgade laiusel, käed sirgelt hoidmas seadet enda ees ja vajuta start nuppu, ning mõne hetke pärast on tulemus teada.

70,20 €

Omron BF511

Kõrgetasemeline tehnoloogiline saavutus, mida Omron on näidanud kehakoostise monitoride arendamisel, on liikunud järjekordse sammu edasi koos mudeli BF 511 väljatulekuga. See peremudel võimaldab kehakoostist mõõta alates kuuendast eluaastast - on võimalik mõõta keha rasvasisalduse protsenti, määratleda keha rasvasisalduse klassifikaatori abil oma tulemust, saada teada keha skeletilihaste osakaalu, kehamassi indeksit ja selle klassifikaatorit ja kalorikulu puhkeasendis. Alates 18 eluaastast on võimalik lisaks veel teada saada oma siseelundite rasvataset ja klassifikaatorit, ning klassifikaatorit skeletilihaste protsendi kohta. Monitor on saadaval kahes värvitoonis – sinine ja türkiis. Seadme täpsusaste, nagu kõigil Omroni kehakoostise monitoridel, on meditsiiniseadmele vastav.

132,00 € / 138,80 €

Omron BF508

See must-hõbe-metallik kehakoostise monitor on stiilse disainiga ning varustatud kõigi Omroni kehakoostismonitorile omaste põhifunktsioonidega. Seade näitab lisaks sinu kaalule siseorganite rasvataset, keha rasvasisaldust ja kehamassi indeksit. Seade on lihtsasti kasutatav ja sobib igapäevaseks mõõtmiseks. Nagu kõik Omroni kehakoostise monitorid on seegi mudel klassifitseeritud kui meditsiiniseade, mis seab kõrged nõuded täpsusele.

Värv: Sinine
75,00 € / 85,00 €

Omron HN289

Lihtne ja stiilne kehakaalu mõõtmine. HN289 kaalu kasutamine on kiire ja lihtne tänu automaatsele sisse- ja väljalülitamise tehnoloogiale. Tänu 100 g kaalu sammule on võimalik märgata ka väiksed muutused sinu kehakaalus. Kaal on saadaval neljas värvitoonis.

Olulised omadused:

Automaatne sisse- ja väljalülitamine
4 andurit - üks igas seadme nurgas, et mõõtmine oleks täpne
100 g kaalu samm
Turvaklaas
Õhuke disain

Komplekti kuulub:

Kaal
Patarei
Kasutusjuhend

22,80 €