toode(t) - 0,00

Inhalaator

Vaba hingamine on enamike inimeste jaoks märkamatu ja loomupärane tegevus. Kahjuks need, kellel on astma, bronhiit, allergia või mõni muu hingamisteede haigus näevad loo teist poolt. Loomulikult määrab alati individuaalse ravi arst, kuid üha rohkem avastavad nii arstid kui patsiendid eeliseid, mida pakub nebulisaator ehk inhalaator.

Inhalaator ehk nebulisaator muudab ravimi peeneks aerosooliks. Inhalaator väljastab aerosooli, mille sissehingamine on lihtne ja ei tekita üldjuhul ebamugavust. Omron inhalaator mudelite ühiseks nimetajaks on kõrge kvaliteet, hästikontrollitud pihustamine, ravimi efektiivne kasutamine ja toodete pikk kasutusiga.

 

Järjesta:
68,40 € / 84,00 €

Inhalaator NE-C28 CompAir

Käesolev toode on välja töötatud koostöös hingamisterapeutidega, et tagada edukas astma,  kroonilise bronhiidi, allergiate ja muude hingamisteede haiguste ravi. Kompressor surub õhu nebulisaatorisse. Õhu sisenemisel nebulisaatorisse muudetakse ravim mikroskoopilisi tilku sisaldavaks aerosooliks, mida on lihtne sisse hingata.

Tavalises nebulisaatoris juhib väljahingamist silikoonklapp. Uudsetes nebulisaatorites kasutatakse virtuaalklappi (Virtual Valve Tehnoloogia), mis avaneb ja sulgub hingamisel jälgides kasutaja hingamismustrit. Virtuaalklapi tehnoloogia vähendab ravimi kadu väljahingamisel ja suurendab ravimi kättesaadavust sissehingamisel.

Virtuaalklapi tehnoloogia eelised silikoonklappide ees:

Lihtsam puhastada detaile.
Ohutu lastele,  kuna puuduvad klapid, mida saab ära hammustada ja alla neelata.
Väiksem ummistumise ja infektsiooni edasikandumise oht.

Värv:
75,00 € / 82,80 €