toode(t) - 0,00

M6 comfort

 

89,00 €
Tootekood: Omron M6 Comfort
Ühik: tk

Sellel õlavarre aparaadiga on vererõhu mõõtmine kiire, täpne ja lihtne. Aparaat salvestab mällu kuni 100 mõõtmistulemust ühe kasutaja kohta ja arvutab kolme viimase, kuni 10 minuti jooksul tehtud mõõtmise põhjal keskmise väärtuse. Iga mõõtmistulemus salvestatakse koos kuupäeva ja kellaajaga. Regulaarne kodus mõõtmine ja tulemuste edastamine arstile võimaldab palju täpsemalt ennetada terviseohte või määrata ravi.

Seadmel on unikaalne ComfortCuff® mansett veelgi mugavamaks ja valutuks mõõtmiseks. Intellisense® tehnoloogia tagab, et õige manseti surve tuvastatakse automaatselt. Kuna usaldusväärse mõõtetulemuse saamist võivad häirida ebaregulaarsed südamelöögid on Omron rakendanud antud mudelis unikaalset ebaregulaarsete südamelöökide tuvastust. Samuti tuvastab aparaat kui mõõtmise ajal keha liigutamine võib mõõtmistulemust mõjutada.

Manseti vale paigaldamine õlavarrele on üks sagedasemaid põhjuseid, miks vererõhu mõõtmisel saadakse ebaõige tulemus. Omron M6 näitab ekraanil sümboliga, kas mansett on õigesti paigaldatud.

Kõik Omroni vererõhuaparaadid annavad õigeid mõõtmisvõtteid kasutades korrektse mõõtmistulemuse. Selleks, et kasutajaid veelgi aparaadi korrasoleku osas rahustada, on antud aparaadis rakendatud kahekordset kontrollsüsteemi (Duel Check System).

2 kasutaja mälu. 

Mis on komplektis:

  • Õlavarre vererõhuaparaat M6 Comfort
  • Comfort mansett
  • Patareide komplekt (4xAA)
  • Aparaadi hoiukott
  • Kasutusjuhend

+ Üldine

Mudeli tähis HEM-7223-E
Intellisense™ tehnoloogia +
Ebaregulaarse südamerütmi tuvastus +
Keha liikumise tuvastamine mõõtmise ajal +
Kolme mõõtmise keskmise arvutamine +
Manseti paigaldamise juhis +
Kahekordne kontrollsüsteem +
Graafiline vererõhutaseme indikaator +
Kaasasolev mansett 22 - 42 cm
Suur ekraan ja suured nupud +
Kuupäeva ja aja näit +
Kasutajate mälu (tk) / külaline 2
Mälu maht 2 x 100
Vahelduvvoolu adapteri kasutamise võimalus +
Täpsus vererõhu mõõtmisel ±3 mmHg
Täpsus pulsi mõõtmisel ±5%
Kliiniliselt valideeritud +
Sarnased tooted